Dostawa

Produkty wysyłamy bezpośrednio z magazynu w Niemczech, nie uznajemy pośredników, przedstawicieli handlowych zbędnych sprzedawców. Zapewniamy szybką realizację i gwarantujemy najniższe ceny.

Zakupiony towar jest wysyłany kurierem UPS lub DPD. Do ceny zamówienia w sklepie należy doliczyć koszty wysyłki.
Koszt przesyłki w obrębie całego kraju jest stały i zależny jedynie od wyboru sposobu płatności i w ramach jednego zamówienia wynosi odpowiednio  14 zł przy przedpłacie, 30 zł przy pobraniu.
Przy zamówieniu
na kwotę powyżej 300 zł przesyłka w obrębie całego kraju jest gratis. Przesyłka gratis nie łączy się z promocją dot. kodów rabatowych. Przesyłka gratis nie dotyczy sprzedaży biletów na imprezy.

Koszt przesyłki zagranicznej wynosi 50 zł. Przesyłka zagraniczna realizowana jest jedynie przy przedpłacie na konto do następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania (bez Kanarów), Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Zamówienia realizujemy od 5 do 10 dni roboczych (chyba, że jest w opisie przedmiotu podany inny termin). W przypadku przelewu czas liczy się od chwili jego zaksięgowania (zmiany statusu zamówienia na OPŁACONE). Czas dostawy paczkiprzez kuriera wynosi 2-5 dni (liczy się od chwili nadania paczki - zmiany statusu zamówienia na: "WYSŁANE" oraz nie dotyczy to dni wolnych od pracy), W momencie nadania przesyłki otrzymujesz na adres mailowy, informację z nr przesyłki.

Przesyłkę można monitorować na stronie UPS lub DPD. Informacje dotyczące przebiegu paczki widoczne będą z chwilą dotarcia paczki do sortowni firmy kurierskiej, około godzin wieczornych.
Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach swojej pracy. Zazwyczaj kontaktując się telefonicznie - natomiast my tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować, gdyż kurier nie ma takiego obowiązku.
Przesyłki kurierskie są dobrze zapakowane (koperty bąbelkowe, kartony) i ubezpieczone.

Jeśli chcesz odesłać do nas towar bądź go wymienić proszę skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU lub z FORMULARZ WYMIANY. Więcej informacji znajduje się na zakładkach Zwrot, Wymiana oraz Reklamacja w dziale pomocy

 

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce Prywatności.

Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Zamknij